Європейська якість за доступними цінами
Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 15:00
Зворотній дзвінок
Запит відправлено
Зворотній дзвінок

  Записатись на прийом
  Запит відправлено
  Записатись на прийом

   Сучасна система зварювання судин LIGASURE

   Хірургія неможлива без обробки судин для запобігання кровотечі. Особливо це стосується хірургії щитоподібної залози – одного з найбільш «багатих» на судини органу людини.

   З цією метою найбільш часто використовується лігування судин – перев’язка їх за допомогою шовного матеріалу (нитки). Ця методика застосовується в переважній більшості клінік як України так і країн СНД.

   До недоліків даного способу можна віднести:

   • Ризик кровотечі після операції зберігається протягом 3-4 діб, що вимагає обов’язкового перебування пацієнта в умовах хірургічного відділення під наглядом персоналу
   • В організмі залишається чужорідний матеріал (кількість зав’язаних ниток може коливатися від 20-30 до 50-70), що викликає відповідну запальну реакцію і більш масивне рубцювання, збільшує ризик розвитку лігатурних абсцесів і нориць в післяопераційному періоді
   • Збільшує тривалість операції
   • Труднощі при роботі у важкодоступних місцях
   • Вимагає високих професійних навичок як у оператора так і у асистента

   Все вищеперераховане спонукало науковців до створення більш надійних електрохірургічних апаратів, які застосовуються для коагуляції і «заварювання» судин без накладання шовного матеріалу.

   Система обробки судин LIGASURE – революційна розробка американських та швейцарських вчених. В основі методу – застосування перемінного електричного струму високої частоти (440 – 470 кГц) з силою 4 ампер і потужністю до 150 Вт, який за рахунок теплової енергії «заварює» судини діаметром до 7-8 мм з утворенням колагенової пломби. Фактично це дозволяє виконувати операцію без швів.

   Перевагами даного методу являються:

   • Надійність і простота застосування
   • Скорочення тривалості операції
   • Відсутність чужорідного матеріалу в організмі пацієнта
   • Менша вираженість запального процесу в ділянці операції, розвиток більш «ніжного» рубця
   • Ризик кровотечі існує на протязі лише 12 годин, що дозволяє виписувати пацієнтів з клініки на 2-у добу

   Необхідною умовою для застосування технології LIGASURE являється наявність спеціального обладнання.

   В медичному центрі Гормонія в 2016 році вперше у Вінницькій області (в Україні даний метод при операціях на щитоподібній залозі використовується лише в декількох клініках) розпочато виконання безшовних оперативних втручань за методикою LIGASURE при захворюваннях щитоподібної та молочної залоз, пластичних операціях, що дозволило отримати оптимальні результати лікування.