Європейська якість за доступними цінами
Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 15:00
Зворотній дзвінок
Запит відправлено
Зворотній дзвінок

  Записатись на прийом
  Запит відправлено
  Записатись на прийом

   Гінекомастія

           Гінекомастія – надмірний розвиток грудних залоз у чоловіків, що призводить до психологічного дискомфорту, а інколи і депресії їх власників.
   В нормі у чоловіків є грудні залози, але вони не розвинені і ледве визначаються під пальцями в ділянках ареол і сосків.
          Існує 3 періоди, коли в нормі буває збільшення грудних залоз: у новонароджених, в підлітковому віці та у чоловіків старше 55 років (клімакс). Також збільшення грудних залоз часто супроводжує деякі серйозні захворювання (токсичний зоб, цироз печінки, пухлини яєчок та гіпофізу), вживання ліків (верошпірон, анаболіки, ін.). Залежно від змін розрізняють 4 ступені гінекомастії.
          Основним методом лікування гінекомастії являється хірургічний: при 1 та 2 ступенях, як правило, застосовують ліпосакцію через проколи 2-3 мм, що практично не залишають видимих рубців, при 3-4 ступенях видаляють грудні залози через розрізи довжиною 2.5 – 3 см на межі з ареолою, що також дають малопомітні рубці, при необхідності – доповнюють видалення ліпосакцією.
            В Клініка “Гормонія” ми використовуємо як ліпосакцію так і відкритий метод, що дозволяє отримувати гарні естетичні результати та задоволення пацієнтів ними.
   ⏱Тривалість операції 1-2 години (залежно від того одно- чи двобічна гінекомастія).
   💉Знеболення – внутрішньовенна анестезія (максимальний комфорт для чоловіків).
   🛌Перебування в клініці – 3-8 годин.
            Після операції для отримання гарного результату потрібно 6-8 тижнів використовувати еластичне бинтування грудної клітки або спеціальний трикотаж.
   Шви знімати не потрібно (ми використовуємо шовний матеріал, який розсмоктується).