Европейское качество по доступным ценам
Пн - Пт: 8:30 - 19:00, Сб: 9:00 - 15:00
Обратный звонок
Запрос отправлен
Обратный звонок

Записаться на прием
Запрос отправлен
Записаться на прием

Запрос отправлен
Обратный звонок
Отзыв отправлено!
Оставить отзыв
отправить Проверьте корректность данных
6.02.2020
Сикорская Лариса
Огромную благодарность хочу выразить Косьяненко Светлане Николаевне как настоящему профессионалу своего дела за консультацию и лечение гинекологическим лазером. Очень эффективное лечение и абсолютно безболезненное. Большое спасибо.
28.01.2020
НЕЛЯ ВЕЛИЧКО
Не можливо виразити простими словами безмежну вдячність персоналу клініки «Гормонія», які змогли спасти мені життя. Дуже складна операція була проведена на найвищому рівні. Я надіялась, що буде все добре, але на такий чудовий результат не розраховував ніхто. Це стало можливо завдяки: правильним консультаціям ендокринолога Іванчука Олександра Володимировича; «золотим рукам» висококваліфікованого хірурга Багрія Андрія Васильовича, який спас мене і повернув до нормального життя. Щирий і земний уклін усім лікарям, медичному персоналу клініки «Гормонія» за проведену найскладнішу операцію з видалення «занадто довго вирощеної щитовидочки». Дорогі вінничани, якщо у вас проблеми з «щитовидочками», в клініці «Гормонія» ви будете врятовані, адже від рецепції до перебування у стаціонарі – це височайший рівень обслуговування. Така клініка, як «Гормонія» дає надію, що твоє здоров’я буде відновлене і збережене. Щиро дякую майстрам своєї справи. ВИ НАЙКРАЩІ!!!!!!!!!
28.01.2020
Людмила
Делая в клинике операцию на щитовидной железе.. Прошло три месяца.Все ок.Благодарю врачей Багрий А В. и Гришин А.Ю.
14.02.2019
Ольга Васильчеко

В клініці працють спеціалісти своєї справи,особлива подяка лікарю Драчевській Марині Миколаївні, лікар від Бога.

4.02.2019
Таня

Я була на обстеженні у гінеколога- Драчевської Марини Миколаївна, мені консультація дуже сподобалось, все швидко, безболісно і по суті!

3.01.2019
Оніщенко С.Л.

Хочемо висловити велику подяку клініка "Гормонія",а також всьому колективу ! Особлива подяка :Багрій А.В ,Кочетова М.В, Грищишин А.Ю. та всім медсестричкам! Дякуємо за професіоналізм на вищому рівні !Гордість за те, що не потрібно їхати за кордон лікуватися, а в м.Вінниця є така клініка з новітніми технологіями!!! До кожного пацієнта індивідуальний підхід!!! Дуже Вам Дякуємо і бажаємо вам розвитку та процвітання!

19.12.2018
Ольга

Хочу поблагодарить Андрея Васильевича за успешно сделанную операцию Это врач от бога Дай бог ему здоровья и терпения

17.11.2018
Olha Vasylcheko

В клініці працють спеціалісти своєї справи,особлива подяка лікарю Драчевській Марині Миколаївні, лікар від Бога.

12.11.2018
Юлия Чудникова

Спасибо клинике «Гормония». 
Хочу поблагодарить коллектив этой замечательной клиники. 
Огромную благодарность выражаю своему доктору Драчевской Марине Николаевне, ее ассистенту, анестезиологу и всей команде!!! Каждая ваша операция - это высококвалифицированный труд, огромный опыт, терпение и выдержка! Марина Николаевна, Вы высококвалифицированный специалист, врач от Бога, замечательная и добрая женщина, уже ставшая родной, спасибо Вам.
Атмосфера в клинике спокойная и дружелюбная, очень понравилось внимание, забота и чуткость всего медперсонала. Уделялось столько внимания, что было даже неловко. 
Профессионализм и отношение всего коллектива вызывают массу положительных эмоций
Всему персоналу хочу пожелать огромного здоровья, счастья и успехов в труде!
Огромное спасибо за вашу работу!!!

6.11.2018
Свєта Баранишина

Доброго дня. Хочу висловити свою щиру подяку лікарю від Бога - Багрію Андрію Васильовичу, а також усьому медичному персоналу клініки Гормонія. Андрій Васильович справжній професіонал і дуже чуйна, добра і щира людина. Завдяки йому і усім працівникам клініки операція пройшла на найвищому рівні, а післяопераційний догляд і умови перебування були найкращі. ДЯКУЮ вам велике.