Європейська якість за доступними цінами
Пн - Пт: 8:30 - 19:00, Сб: 9:00 - 15:00
Зворотній дзвінок
Запит відправлено
Зворотній дзвінок

Записатись на прийом
Запит відправлено
Записатись на прийом

Запит відправлено
Зворотній дзвінок
відгук відправлено!
Залишиті відгук
відправити Перевірте коректність данних
8.09.2020
Ольга Щербань

Хочу подякувати косметологу Марині Марценюк. Я залишилась дуже задоволена якістю процедур, відношенням, професійністю , ефектом та ціною. Дякую за вашу роботу.

28.01.2020
НЕЛЯ ВЕЛИЧКО
Не можливо виразити простими словами безмежну вдячність персоналу клініки «Гормонія», які змогли спасти мені життя. Дуже складна операція була проведена на найвищому рівні. Я надіялась, що буде все добре, але на такий чудовий результат не розраховував ніхто. Це стало можливо завдяки: правильним консультаціям ендокринолога Іванчука Олександра Володимировича; «золотим рукам» висококваліфікованого хірурга Багрія Андрія Васильовича, який спас мене і повернув до нормального життя. Щирий і земний уклін усім лікарям, медичному персоналу клініки «Гормонія» за проведену найскладнішу операцію з видалення «занадто довго вирощеної щитовидочки». Дорогі вінничани, якщо у вас проблеми з «щитовидочками», в клініці «Гормонія» ви будете врятовані, адже від рецепції до перебування у стаціонарі – це височайший рівень обслуговування. Така клініка, як «Гормонія» дає надію, що твоє здоров’я буде відновлене і збережене. Щиро дякую майстрам своєї справи. ВИ НАЙКРАЩІ!!!!!!!!!
6.02.2020
Валентина Судак
Була в клініці на прийомі у Касьяненко Світлана Миколаївна,проходила лікування лазером по гінекології,велике дякую лікарю,тепер все добре.
28.01.2020
Людмила
Делая в клинике операцию на щитовидной железе.. Прошло три месяца.Все ок.Благодарю врачей Багрий А В. и Гришин А.Ю.
14.02.2019
Oльга Васильчеко
В клініці працють спеціалісти своєї справи,особлива подяка лікарю Драчевській Марині Миколаївні, лікар від Бога.
4.02.2019
Таня

Я була на обстеженні у гінеколога- Драчевської Марини Миколаївна, мені консультація дуже сподобалось, все швидко, безболісно і по суті!

3.01.2019
Оніщенко С.Л.

Хочемо висловити велику подяку клініка "Гормонія",а також всьому колективу ! Особлива подяка :Багрій А.В ,Кочетова М.В, Грищишин А.Ю. та всім медсестричкам! Дякуємо за професіоналізм на вищому рівні !Гордість за те, що не потрібно їхати за кордон лікуватися, а в м.Вінниця є така клініка з новітніми технологіями!!! До кожного пацієнта індивідуальний підхід!!! Дуже Вам Дякуємо і бажаємо вам розвитку та процвітання!

19.12.2018
Ольга

Хочу поблагодарить Андрея Васильевича за успешно сделанную операцию Это врач от бога Дай бог ему здоровья и терпения

17.11.2018
Olha Vasylcheko

В клініці працють спеціалісти своєї справи,особлива подяка лікарю Драчевській Марині Миколаївні, лікар від Бога.

12.11.2018
Юлия Чудникова

Спасибо клинике «Гормония». 
Хочу поблагодарить коллектив этой замечательной клиники. 
Огромную благодарность выражаю своему доктору Драчевской Марине Николаевне, ее ассистенту, анестезиологу и всей команде!!! Каждая ваша операция - это высококвалифицированный труд, огромный опыт, терпение и выдержка! Марина Николаевна, Вы высококвалифицированный специалист, врач от Бога, замечательная и добрая женщина, уже ставшая родной, спасибо Вам.
Атмосфера в клинике спокойная и дружелюбная, очень понравилось внимание, забота и чуткость всего медперсонала. Уделялось столько внимания, что было даже неловко. 
Профессионализм и отношение всего коллектива вызывают массу положительных эмоций
Всему персоналу хочу пожелать огромного здоровья, счастья и успехов в труде!
Огромное спасибо за вашу работу!!!