Європейська якість за доступними цінами
Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 15:00
Зворотній дзвінок
Запит відправлено
Зворотній дзвінок

  Записатись на прийом
  Запит відправлено
  Записатись на прийом

   Запит відправлено
   Зворотній дзвінок
   відгук відправлено!
   Залишиті відгук
   відправити Перевірте коректність данних
   8.09.2020
   Ольга Щербань

   Хочу подякувати косметологу Марині Марценюк. Я залишилась дуже задоволена якістю процедур, відношенням, професійністю , ефектом та ціною. Дякую за вашу роботу.

   28.01.2020
   НЕЛЯ ВЕЛИЧКО
   Не можливо виразити простими словами безмежну вдячність персоналу клініки «Гормонія», які змогли спасти мені життя. Дуже складна операція була проведена на найвищому рівні. Я надіялась, що буде все добре, але на такий чудовий результат не розраховував ніхто. Це стало можливо завдяки: правильним консультаціям ендокринолога Іванчука Олександра Володимировича; «золотим рукам» висококваліфікованого хірурга Багрія Андрія Васильовича, який спас мене і повернув до нормального життя. Щирий і земний уклін усім лікарям, медичному персоналу клініки «Гормонія» за проведену найскладнішу операцію з видалення «занадто довго вирощеної щитовидочки». Дорогі вінничани, якщо у вас проблеми з «щитовидочками», в клініці «Гормонія» ви будете врятовані, адже від рецепції до перебування у стаціонарі – це височайший рівень обслуговування. Така клініка, як «Гормонія» дає надію, що твоє здоров’я буде відновлене і збережене. Щиро дякую майстрам своєї справи. ВИ НАЙКРАЩІ!!!!!!!!!
   6.02.2020
   Валентина Судак
   Була в клініці на прийомі у Касьяненко Світлана Миколаївна,проходила лікування лазером по гінекології,велике дякую лікарю,тепер все добре.
   28.01.2020
   Людмила
   Делая в клинике операцию на щитовидной железе.. Прошло три месяца.Все ок.Благодарю врачей Багрий А В. и Гришин А.Ю.
   14.02.2019
   Oльга Васильчеко
   В клініці працють спеціалісти своєї справи,особлива подяка лікарю Драчевській Марині Миколаївні, лікар від Бога.
   4.02.2019
   Таня

   Я була на обстеженні у гінеколога- Драчевської Марини Миколаївна, мені консультація дуже сподобалось, все швидко, безболісно і по суті!

   3.01.2019
   Оніщенко С.Л.

   Хочемо висловити велику подяку клініка "Гормонія",а також всьому колективу ! Особлива подяка :Багрій А.В ,Кочетова М.В, Грищишин А.Ю. та всім медсестричкам! Дякуємо за професіоналізм на вищому рівні !Гордість за те, що не потрібно їхати за кордон лікуватися, а в м.Вінниця є така клініка з новітніми технологіями!!! До кожного пацієнта індивідуальний підхід!!! Дуже Вам Дякуємо і бажаємо вам розвитку та процвітання!

   19.12.2018
   Ольга

   Хочу поблагодарить Андрея Васильевича за успешно сделанную операцию Это врач от бога Дай бог ему здоровья и терпения

   17.11.2018
   Olha Vasylcheko

   В клініці працють спеціалісти своєї справи,особлива подяка лікарю Драчевській Марині Миколаївні, лікар від Бога.

   12.11.2018
   Юлия Чудникова

   Спасибо клинике «Гормония». 
   Хочу поблагодарить коллектив этой замечательной клиники. 
   Огромную благодарность выражаю своему доктору Драчевской Марине Николаевне, ее ассистенту, анестезиологу и всей команде!!! Каждая ваша операция - это высококвалифицированный труд, огромный опыт, терпение и выдержка! Марина Николаевна, Вы высококвалифицированный специалист, врач от Бога, замечательная и добрая женщина, уже ставшая родной, спасибо Вам.
   Атмосфера в клинике спокойная и дружелюбная, очень понравилось внимание, забота и чуткость всего медперсонала. Уделялось столько внимания, что было даже неловко. 
   Профессионализм и отношение всего коллектива вызывают массу положительных эмоций
   Всему персоналу хочу пожелать огромного здоровья, счастья и успехов в труде!
   Огромное спасибо за вашу работу!!!

   6.11.2018
   Свєта Баранишина

   Доброго дня. Хочу висловити свою щиру подяку лікарю від Бога - Багрію Андрію Васильовичу, а також усьому медичному персоналу клініки Гормонія. Андрій Васильович справжній професіонал і дуже чуйна, добра і щира людина. Завдяки йому і усім працівникам клініки операція пройшла на найвищому рівні, а післяопераційний догляд і умови перебування були найкращі. ДЯКУЮ вам велике.

   30.08.2018
   Наталія Татарчук

   Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу клініки "Гормонія" за вдало проведеноу операцію по видаленню щитоподібної залози і не тільки. Вчасно виявлені і видалені пухлини дають мені шанс на життя. Ви усі надзвичайно професійні, чуйні, добрі люди. Велика подяка Андрію Васильовичу, Андрію Юрійовичу, анестезіологу Марині Валеріївні. Можу з упевненістю сказати, що у нас у Вінниці є лікарня, де Вам точно допоможуть висококваліфіковані фахівці, майстри своєї справи, прекрасні люди. Нехай Господь береже їх.

   10.08.2018
   Елена Яклич

   Хочу выразить благодарность коллективу медицинского центра "Гормония" за вовремя обнаруженную и удаленную злокачественную опухоль щитовидной железы. В это центре работают Врачи - квалифицированные специалисты, заботливые и искренние Люди, новейшие медтехнологии , комфорт и гармония во взаимоотношениях врача и пациента. Спасибо Вам ! Здоровья Вам и Вашим семьям !

   31.07.2018
   Инна

   Хочу выразить огромную благодарность доктору Драчевской Марине Николаевне, ее ассистентам, анестезиологу Марине Валерьевне и всей команде!!! Вы настоящий профессионал и замечательный,чуткий человек. Вы оперировала мою маму,(65 лет), все прошло замечательно, хотя мы очень переживали.
   А также спасибо клинике «Гормония». Атмосфера в клинике комфортная и дружелюбная, очень понравилось забота и чуткость всего медперсонала. Успехов вам и дальнейшего процветания.
   Рекомендую.

   7.06.2018
   Юлия
   Спасибо клинике «Гормония». Хочу поблагодарить коллектив этой замечательной клиники. Огромную благодарность выражаю своему доктору Драчевской Марине Николаевне, ее ассистенту, анестезиологу и всей команде!!! Каждая ваша операция - это высококвалифицированный труд, огромный опыт, терпение и выдержка! Марина Николаевна, Вы высококвалифицированный специалист, врач от Бога, замечательная и добрая женщина, уже ставшая родной, спасибо Вам. Атмосфера в клинике спокойная и дружелюбная, очень понравилось внимание, забота и чуткость всего медперсонала. Уделялось столько внимания, что было даже неловко. Профессионализм и отношение всего коллектива вызывают массу положительных эмоций Всему персоналу хочу пожелать огромного здоровья, счастья и успехов в труде! Огромное спасибо за вашу работу!!!
   10.04.2018
   Наталия
   Как это часто бывает в жизни, что возникают проблемы со здоровьем и надо их решать. Это всегда волнение, нервы, негативные эмоции и т.п. Но я благодарна проведению и добрым людям что направили меня в клинику "Гормония" Впервые в жизни после посещения медицинского учреждения почувствовала себя счастливой. Да, да счастливой от общения с персоналом( начиная с рэсэпшин) и конечно же от высоко квалифицированной консультации и обследования у Андрея Васильевича Багрий. Какая же жизнь удивительна, когда для решения проблем со здоровьем знакомит тебя с замечательными людьми, не равнодушными, добрыми, умными, светлыми и проблемы уже не кажутся такими страшными и безнадежными. Спасибо огромное всему персоналу клиники и Андрею Васильевичу, в частности, за ваш труд и за Человечность, это такая сейчас редкость... Успехов вам и Божьего Благословения
   27.11.2017
   Живилко Юлия

   Отлично

   16.11.2017
   Леся

   Хочу подякувати Лікарю від Бога Багрію Андрію Васильовича, і всьому мед персоналу за успішно проведену операцію.Побажати міцного здоров'я всім їм,і їхнім сім'ям. Хай Господь Бог вас завжди охороняє.

   18.09.2017
   Ярослав

   Пишу після проведення успішної операції в Гормонії по видаленню щитовидної залози. Щиро хочу написати одне: головний лікар-хірург Багрій Андрій Васильович - лікар від Бога. В лікарні немає ні незадоволених клієнтів, ні черг. В операційні дні в клініці оперують лише одного пацієнта і вся лікарня концентрується лише на одному пацієнту. Комфорт перебування - на 100%. Щодо оплати - офіційна оплата в касу лікарні (з чеком) і ніяких тобі хабарів, щодо вартості лікування - теж саме, що в державній клініці з "усіма" витратами. Рекомендую

   13.07.2017
   Алена Негрей
   Решила написать свой отзыв до операции.Была я на приеме 15,06,2017 скажу одно клиники на высшем уровне!Цены минимальные ну отношение человеческое. Все подробно рассказали, проконсультировали и в первые за 6 лет моих мучений настроили меня на операцию.До этого я была заядлым противником.Я сама проживаю в Полтаве и скажу только одно у нас эндокринологов нет ни одного.Я готова проехать 10 часов, ну я буду уверенно в том что мне все сделают качественно.Одно хочу сказать спасибо, Вам огромное и дальнейшего процветания!
   14.02.2017
   Фігурські

   Користуючись нагодою в першу чергу хочемо подякувати всьому колективу і медичним працівникам клініки "Гормонія" за їхню ввічливість, повагу, доброту до людей, які звертаються до них за медичною допомогою. Особисто ми дякуємо Багрію Андрію Васильовичу за його золоті руки та чуйне серце, порядність і ввічливість.
   Усіх їх хочемо привітати з Новим Роком та Різдвом Христовим, побажати всім міцного здоров'я, щастя, добра та милосердя. Нехай новорічні свята подарують вам і вашим рідним гарний настрій та добробут, принесуть спокій у серця і затишок в вашій оселі.
   Наснаги вам, невичерпного натхнення, надії та любові.
   Хай вам щастить!
   З повагою до вас,
   Констянтин та Ніна, місто Хмільник

   14.02.2017
   Юлія Катрук

   Велика вдячнічність Андрію Васильовичу
   за моє врятоване життя.
   Важко повірити ,що в наш нелегкий час
   ще залишились справжні лікарі, такі як Андрій Васильвич.
   Уважний ,розумний ,ввічливий ,просто лікар від Бога.
   Дякую Вам за Вашу роботу,а Вашим батькам за такого сина..

   14.02.2017
   Юлія

   Велика вдячність Андрію Васильвичу  за врятоване моє життя.
   Це лікар з великої букви.
   Я навіть подумати немогла ,
   що у наш нелегкий час
   ще залишились такі уважні та розумні лікарі.
   Дякую Вам Андрій Васильвич, що Ви такий є ....

   14.02.2017
   Марія

   Проходила обстеження у клініці,чесно кажучи була приємно здивована цінами та відношенням до пацієнтів.

   14.02.2017
   Віта

   Дуже вдячна Андрію Васильовичу.
   Це хірург від Бога.Надзвичайно відповідальний, ввічливий,чуйний. Якби в нашій медицині лікарі хоч наполовину були такими як Андрій Васильович, то хвороби що нас оточують не були б для нас і наших рідних вироком.
   Ще раз хочу Вам подякувати за Вашу професійність, за людяність, за віру в життя, яку Ви даруєте людям.

   14.02.2017
   Альона Андрієвська

   ХОЧУ ВИРАЗИТИ НЕЙМОВІРНУ ВДЯЧНІСТЬ
   ГОЛОВНОМУ ЛІКАРЮ КЛІНІКИ "ГОРМОНІЯ"  НАЙКРАЩОМУ ХІРУРГУ УКРАЇНИ БАГРІЮ АНДРІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ!!!
   Цей вірш я написала для ВАС:
   У ВАС РУКИ ЗОЛОТІ,
   Й НАЙЩИРІШІ ОЧІ;
   НЕВГАМОВНІ ВИ ЩОДНЯ -
   В РОБОТІ ДНІ І НОЧІ!

   ДОБРЕ СЕРЦЕ ВАШЕ -
   ОБІГРІЄ ВСІХ!
   ВИ СПАСІННЯ НАШЕ-
   ДОРОГИЙ ВИ НАШ АНДРІЙ

   ЗА ВАШУ ПРОФЕСІЙНІСТЬ
   ЗА ВАШЕ СПІВЧУТТЯ
   ЗА ВАШУ КОМПИТЕНТНІСТЬ
   ЗА ВРЯТОВАННІ ЖИТТЯ

   ЦІЛУЮ ВДЯЧНО РУКИ ВАШІ!
   ВКЛОНЯЮСЬ НИЗЬКО ДО ЗЕМЛІ!
   УСІ МОЛИТВИ НАШІ
   ЗА ЗДОРОВ"Я ВАШОЇ СІМ"Ї!!!