Європейська якість за доступними цінами
Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 15:00
Зворотній дзвінок
Запит відправлено
Зворотній дзвінок

  Записатись на прийом
  Запит відправлено
  Записатись на прийом

   Про нас

   Наша місія

   Клініка «Гормонія» – сучасний високоспеціалізований медичний центр, в якому здійснюється надання кваліфікованої допомоги пацієнтам із захворюваннями щитоподібної та прищитоподібних залоз, гінекологічними проблемами, а також виконуються всі види корекції зовнішності: пластичні оперативні втручання, ліпомоделювання та ліпоскульптура, апаратні методики.

   Інновації

   «Гормонія» на сьогоднішній день – єдиний медичний центр в нашій країні, в якому, крім сучасної діагностики та традиційного медикаментозного лікування зобу, застосовуються всі відомі малоінвазивні методики лікування вузлів щитовидної залози: склеротерапія етанолом, лікування діодним лазером та радіочастотна абляція. Останній метод є одним з найсучасніших і застосовується вперше і лише в нашій клініці.

   Одним з пріоритетних напрямків діяльності «Гормонії» являється комплексний підхід в створенні бажаного пацієнтом зовнішнього вигляду. Закономірним є прагнення кожної людини до задоволення власною зовнішністю. В Клініці «Гормонії» застосовуються всі основні відомі напрямки для досягнення ідеальної фігури: практично всі існуючі на сьогоднішній день види пластичних операцій, ліпомоделювання та ліпоскульптура, апаратні методи корекції фігури.

   Запорукою успіху нашої діяльності являються три основні складові

   • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
   • Команда висококваліфікованих лікарів, серед яких три професора, два кандидата медичних наук, 80% наших лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію. За плечима наших фахівців багаторічний досвід лікування пацієнтів та тисячі успішно виконаних оперативних втручань, стажування в провідних клініках світу.
   • Сучасне обладнання від провідних світових виробників (AngioDynamics (США), Toshiba (Японія), Maquet (США-Німеччина ), Siemens (США )).
   https://www.youtube.com/watch?v=GDQ5SkQdcms&t=284s

    

    

    

    

   сертифікати

   Онлайн-запис на прийом

   Ви можете в зручний для Вас час записатися на прийом до наших фахівців

   Досвічені лікарі

   В медичному центрі Гормонія працюють лікарі з багаторічним досвідом роботи, серед яких три професора та два кандидата медичних наук

   Іноваційні технології

   В своїй роботі ми застосовуємо лише передові світові технології та найсучасніше медичне обладнання

   Доступні ціни

   Ми прагнемо зробити якісну сучасну медицину доступною кожному