Європейська якість за доступними цінами
Пн - Пт: 8:30 - 19:00, Сб: 9:00 - 15:00
Зворотній дзвінок
Запит відправлено
Зворотній дзвінок

Записатись на прийом
Запит відправлено
Записатись на прийом

Про нас

Наша місія

Клініка «Гормонія» (“країна гормонів”) – це один з найсучасніших медичних закладів, діяльність якого направлена на боротьбу з двома епідеміями сьогодення – захворюваннями щитоподібної залози та надлишковою масою тіла.

Вузли в щитовидній залозі зустрічаються у 30-40% населення, а зайву вагу мають близько 45-60% всіх людей. Однак, в Україні, незважаючи на наявність практично цілої «армії» таких пацієнтів, медичну допомогу з приводу даних хвороб можливо отримати лише в поодиноких медичних закладах.

Інновації

«Гормонія» на сьогоднішній день – єдиний медичний центр в нашій країні, в якому, крім сучасної діагностики та традиційного медикаментозного лікування зобу, застосовуються всі відомі малоінвазивні методики лікування вузлів щитовидної залози: склеротерапія етанолом, лікування діодним лазером та радіочастотна абляція. Останній метод є одним з найсучасніших і застосовується вперше і лише в нашій клініці.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності «Гормонії» являється комплексний підхід в створенні бажаного пацієнтом зовнішнього вигляду. Закономірним є прагнення кожної людини до задоволення власною зовнішністю. В Клініці «Гормонії» застосовуються всі основні відомі напрямки для досягнення ідеальної фігури: весь спектр методів діагностики та лікування надлишкової маси тіла, як безопераційних так і хірургічних, апаратні методи корекції фігури, всі існуючі на сьогоднішній день види пластичних операцій.

Запорукою успіху нашої діяльності являються три основні складові

  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Команда висококваліфікованих лікарів, серед яких три професора, два кандидата медичних наук, 80% наших лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію. За плечима наших фахівців багаторічний досвід лікування пацієнтів та тисячі успішно виконаних оперативних втручань, стажування в провідних клініках світу.
  • Сучасне обладнання від провідних світових виробників (AngioDynamics (США), Toshiba (Японія), Maquet (США-Німеччина ), Siemens (США )).

сертифікати

Онлайн-запис на прийом

Ви можете в зручний для Вас час записатися на прийом до наших фахівців

Досвічені лікарі

В медичному центрі Гормонія працюють лікарі з багаторічним досвідом роботи, серед яких два професора та два кандидата медичних наук

Іноваційні технології

В своїй роботі ми застосовуємо лише передові світові технології та найсучасніше медичне обладнання

Доступні ціни

Ми прагнемо зробити якісну сучасну медицину доступною кожному